Na súkromí záleží: nová vtipná reklama na iPhone

Apple súkromiebezpečnosť svojich zariadení hlása už niekoľko rokov. Preto neprekvapí, že sú teraz stredobodom podareného reklamného spotu.

Pomedzi nespočetné desaťsekundové tutoriály sa včera na YouTubovom kanáli Applu objavil aj skutočne vydarený reklamný spot. Názornými príkladmi z reálneho života video demonštruje, prečo si ľudia vážia svoje súkromie a prečo je pre nich dôležité. Nielen pri pisoároch a nielen v prípade, že vás očumuje vodič sediaci vo vedľajšom aute.

„Keď vám na súkromí záleží v skutočnom živote, malo by vám na ňom záležať aj pri telefóne, v ktorom máte celý život.“ Uzatvára pointu text na konci reklamy. 

Nejde o prvé a zrejme ani posledné video s touto tématikou. Apple si nedávno registroval doménu privacyisimportant.com, zatiaľ však neodkazuje na žiadnu podstránku s videami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.