iPhone 12 by mohol byť veľkou zmenou v dizajne

cover1 600x400 - iPhone 12 by mohol byť veľkou zmenou v dizajne
PhoneArena

O podobe nadchádzajúceho modelu Apple smartfónu sa vedú rôzne dohady a diskusie, z ktorých vznikajú aj prvé rendery. Vďaka nim si možno urobiť predstavu ako by novinka mohla vyzerať.

iPhone 12 by mal odkazovať na jedny z najpopulárnejších modelov značky – štvorkovú a päťkovú generáciu. Nový smartfón by tak mohol po dizajnovej stránke priniesť ostrejšie hrany. Pri pohľade na aktuálny model iPad Pro, dáva tento predpoklad celkom dobrý zmysel.

body 1 - iPhone 12 by mohol byť veľkou zmenou v dizajne body2 - iPhone 12 by mohol byť veľkou zmenou v dizajne

Zárez na prednej strane, ktorý ukrýva Face ID či predný fotoaparát, sa nelúči, aj keď mnohým by jeho odchod do histórie možno vyčaril úsmev na tvári. Je však pravdepodobné, že práve pre spomínané technológie, ktoré sú umiestnené na hornom okraji predného dielu zariadenia, nebude možné tento prvok celkom eliminovať. Snáď sa teda aspoň dočkáme menej nápadného prevedenia.

body4 - iPhone 12 by mohol byť veľkou zmenou v dizajnebody3 - iPhone 12 by mohol byť veľkou zmenou v dizajne

Prejdime na zadnú stenu smartfónu. Minimálne jeden z variantov nadchádzajúceho iPhonu by mal disponovať štvoricou optík zadného fotoaparátu. Najnovší prírastok však nebude slúžiť priamo na fotografovanie. Mal by zabezpečovať meranie hĺbky pomocou IR senzoru. V praxi by tak mohol zlepšiť portrétový režim či AR funkcionalitu.

Čo hovoríte na takúto podobu iPhone 12? Privítali by ste “návrať” k hranatejšiemu dizajnu?

Zdroj: PhoneArena

4 komentáre

 1. DusanK píše:

  Hlavne by som privital navrat ku velkosti a hmotnosti aku ma iPhone SE.

 2. basman píše:

  Súhlas; aj u mňa iphon4-najkrajší telefón

 3. Leoo píše:

  Konecne plnohodnotny sporak :)

 4. Doso píše:

  Súhlasím, hranatý a veľkosť max -iPhon se , maximálne cela obrazovka ako má iPhone x dotyková. Človek potrebuje ho mat na telefonovanie, písanie a nie aby s ním pozeral TV. Ak by som niečo take chcel , kúp si tablet.

Pridať komentár

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend