FIŠTA – Finstat vo vašom mobile

Nová aplikácia od developerskej agentúry nakodi.me, vám umožní rýchlý a prehľadný prístup k informáciám o firmách. Bez zbytočných preklikov množstvom obsahu na klasickom webe.

Aplikácia ponúka viacero zaujímavých funkcií, ktoré sa vám pri prezeraní informácií môžu zísť:

Inteligentný našepkávač, možnosť zobraziť posledné vyhľadávania či obľúbené spoločnosti a samozrejme podrobné info o firme. V aplikácii nájdete základné informácie o spoločnosti, finančné ukazovatele (spolu s ukazovateľom poklesu a rastu), riskantné udalosti ako dlhy, osoby figurujúce vo firme a množstvo iných, ktoré poznáte zo spomínaného portálu.

         

 

          

FIŠTA sa neustále vyvíja, v ďalších verziách majú pribudnúť ďalšie informácie, ktoré chcú autori prezentovať hierarchicky a efektívne na jednom mieste. Aplikáciu nájdete v App Store aj na Google Play a má aj svoju domovskú stránku, na ktorej môžete zistiť viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.