Custom 5G modemy už v roku 2022?

cover 19 800x562 - Custom 5G modemy už v roku 2022?

Podľa termínu, ktorý si stanovilo Apple áno. Značka chce v horizonte dvoch rokov dokončiť vývoj vlastných 5G modemov. Tými budú v budúcnosti vybavené iPhony a iPady.

Správu priniesol portál Fast Company, podľa ktorého Apple plánuje stihnúť vývoj aj testovanie do roku 2022. Tak, aby sa nová technológia objavila už v zariadeniach predstavených v rovnakom roku.

Úspešnému nasadeniu 5G však stojí v ceste hneď niekoľko problémov. V prvom rade ide o optimalizáciu siete a jej testovanie, aby sa predišlo konfliktom s bezdrôtovými zariadeniami. A netreba zabúdať ani na určité celosvetové štandardy, ktoré je potrebné splniť. Je preto možné, že pôvodný optimistický termín by mohol byť reálnejší o rok neskôr. Ostáva len počkať, ako bude vývoj napredovať.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…