Apple TV+ bude stáť 5 dolárov mesačne, spustí sa v novembri

Okrem Apple Arcade sa dozvedáme aj bližšie detaily k ďalšej Apple službe, Apple TV+.

Streamovacia služba bude dostupná vo vyše 100 krajinách začiatkom novembra za 5 dolárov mesačne. Medzi streamovacími službami ide o celkom kompetitívnu cenu, pre porovnanie, Netflix u nás stojí v priemere 10 eur mesačne.

Okrem toho Apple ponúka zdieľanie predplatného s celou rodinou, mesačnú bezplatnú skúšobnú dobu a ak si zakúpite niektoré z nových Apple zariadení, dostanete až rok Apple TV+ zadarmo.

Služba by mala v novembri dostupná aj na Slovensku a v Čechách. Okrem nového traileru na seriál See však nepadla žiadna zmienka o ponúkanom obsahu, nevieme preto, či bude na streamovanie len obsah z vlastnej tvorby.

Prvé seriály Apple sprístupní 1. novembra a každý mesiac by mali pribúdať nové. Či bude služba ponúkať aj filmy a seriály od iných distribútorov. Rovnako nevieme, ako to bude s lokalizáciou titulkov to slovenčiny a češtiny.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.