Apple registroval 7 nových modelov Mac notebookov

Apple si registroval niekoľko nevydaných modelov Mac v databáze Eurázijskej ekonomickej komisie. V databáze sa po novom podľa zistení MacRumors objavili modely A2141, A2147, A2158, A2159, A2179, A2182, a A2251. Vo všetkých siedmych prípadoch sa bude jednať o notebooky, nakoľko sú majú všetky označenie “mobilné” zariadenia.

Môžeme diskutovať o vylepšených modeloch MacBook 12″, nakoľko tento model bol naposledy aktualizovaný v júni 2017. Taktiež sa dá diskutovať o aktualizácií MacBooku Air, i keď ten sa dočkal vylepšenia v októbri 2018, čo nie je až tak dávno.

Keď sa na vec pozrieme z iného pohľadu, počuli sme už zvesti o úplne novom 16″ MacBooku Pro s úplne novým dizajnom, ktorý by mal byť tento rok predstavený. Keď vezmeme do úvahy, že MacBook Pro bol aktualizovaný iba pred pár týždňami, 16″ palcový model by mal byť najskôr predstavený na jeseň, nakoľko Apple štandardne predstavuje nové Macy v októbri (vrátane nových Macov v roku 2018 a 2016).

Žiadosti pre Eurázijskú ekonomickú komisiu štandardne naznačujú príchod nových Apple produktov. V minulosti sa vďaka týmto žiadostiam podarilo odhaliť príchod nových Macov, iPhonov, iPadov, iPadov Pro, Apple Watch a AirPodov. Napríklad Rusko a ďalšie krajiny vyžadujú vyplnenie obdobných žiadostí, aby sa v danej krajine mohli takéto produkty predávať.

 

 

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť