Apple otvorilo svoj najväčší store v Japonsku

V srdci Marunochi, biznis časti Tokya, Apple tento víkend otvorilo svoj najnovší a zároveň najkomplexnejší obchod v krajine vychádzajúceho slnka. Ide o tretiu prevádzku, ktorú značka otvorila v Japonsku od minulého apríla v rámci svojej expanzie na tamojšom trhu. Zákazníkom ponúkne viac priestoru, kde sa môžu oboznámiť s produktmi Apple.

Zaujímavý je aj dizajn predajne a to aj zvonku. Návštevníkov upútajú poschodové výlohy, ktoré sú tvarovo odkazujú na iPhone zariadenia. V interiéri sa nachádza okrasná vegetácia v podobe bambusu ako aj atrium v strede predajne, ktoré spája obe poschodia. Celý interiér je presvetlený a využíva prírodné materiály.

Na prevádzke bude možné vyskúšať si všetky produkty Apple, získať technickú podporu a rady. Store bude zároveň dejiskom eventov Today at Apple.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.