Apple možno budúci rok pribalí k iPhonom AirPods

cover macblog1 - Apple možno budúci rok pribalí k iPhonom AirPods

Podľa portálu DigiTimes chce značka k svojim smartfónov v roku 2020 dávať aj bezdrôtové slúchadlá. Rovnaký krok údajne plánujú aj ďalší výrobcovia ako Samsung či Xiaomi.

Je však otázne, či sa táto predpoveď naplní. Cena AirPods začína na 159 €. Ide teda o vcelku nákladný doplnok, ktorý by sa ťažko ocitol v balení s iPhonom bez navýšenia celkovej ceny. Sluchadlá sú zároveň veľmi populárne a zákazníci vytvárajú dopyt, ktorý spôsobil zdvojnásobenie produkcie. V takejto situácii by bolo celkom neočakávané, ak by Apple takto obľúbený hardvér dával zadarmo. Ak aj áno, pravdepodobne by ich získali ľudia, ktorí by siahli po drahšom Pro modeli telefónu.

Na druhej strane, drôtové EarPods nachádzajú v krabičke s iPhonom zákazníci už niekoľko rokov. Možno teda aj Apple vníma, že je čas trochu renovovať.

komentáre
  1. No sak pribalia, ale cenu telefonu navysia o 200€.
    Tym padom donutia ludi kupovat ich sluchatka a nie lacnejsie od inych…

    :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…