Tim Cook: iPhone X je v súčasnosti najpredávanejší model

iphone x display cameras 600x291 - Tim Cook: iPhone X je v súčasnosti najpredávanejší model

V poslednej dobe sa rozšírili správy o tom, že Apple plánuje spomaliť výrobu iPhone X, pretože sa telefón údajne nepredáva tak, ako by Apple čakal. Správy však negoval CEO Tim Cook počas ohlásenia finančných výsledkov.

Počas nich investorom zdelil, že iPhone X v skutočnosti prekonal interné očakávania a od svojho vydania v novembri/listopadu minulého roka si udržuje pozíciu najpredávanejšieho iPhonu. Dokonca sa tak deje každý jeden týždeň. Verejnosť tiež veľmi kladne prijala technológiu Face ID, ktorá nahradila snímač odtlačkov prstov nachádzajúci sa na predošlých modeloch, ako aj na iPhone 8 a iPhone 8 Plus.

V súvislosti s iPhonom X sa tiež špekuluje, že Apple tento rok uvedie druhú generáciu vo dvoch veľkostiach, čo Cook odmietol komentovať. Naznačil ale, že Apple je s týmto zariadením nadmieru spokojný a spoločnosť ním odštartovala ďalšiu dekádu inovácie, ktorá sa odzrkadlí na budúcich modeloch. Čím v podstate potvrdil, že Apple plánuje tento dizajn udržiavať naďalej a nie je to iba jedna jednorázovka, ktorá vyšla na oslavu 10. výročia iPhonu.

iphone x ios 11.3 health 600x507 - Tim Cook: iPhone X je v súčasnosti najpredávanejší model

Zdroj: MacRumors
Viac článkov na tému

1 komentáre

  1. iMac píše:

    Jasne Tim. To hovor tomu kto seno zere! Vobec sa nepredava. Mam to potvrdene od viacerych predajcov v Uk. iX predrazeny crap vobec nemaju ani na sklade v predajni. Iba na objednavku sa da kupit.

Pridať komentár

Partneri

Send this to a friend