Rozbitý displej na iPhone? Teraz oprava už aj na počkanie

Väčšina z nás si asi nevie predstaviť byť bez svojho iPhonu čo i len pár hodín, nieto ešte dní. Čo potom robiť, keď vám náhodou spadne a rozbije sa?

Nie každý má v zálohe svoj starší iPhone a máloktorý predajca vám poskytne náhradný kus. Predstavte si, že sa vám rozbije displej a je potrebné ho vymeniť. Takýto servisný zákrok v autorizovaných strediskách zvyčajne trvá celé dni. Čo keby však bolo možné výmenu sprostredkovať už do hodiny?

Presne takúto službu teraz ponúka servis Swiss na svojej pobočke v Bratislave. Nájdete ho na Pestovateľskej ulici v areáli obchodného domu Korzo. Stačí, ak svoj iPhone donesiete do 14:00 a do rúk sa vám dostane ešte v ten deň.

Swiss je servis autorizovaný priamo u Applu a disponuje ako certifikovanými technikmi, tak aj originálnymi dielmi a diagnostickými nástrojmi od výrobcu.

Prečo je lepší autorizovaný servis?

Pýtate sa, prečo sa obťažovať hľadaním autorizovaného servisného strediska, keď si displej môžete na počkanie vymeniť v hocijakom “bežnom” servise? Okrem garancie originálnych súčiastok a profesionálnemu zákroku technikov je totiž dôležitá aj záruka samotného zariadenia.

Ak je váš poškodený iPhone krytý záručnou dobou (či už medzinárodnou, alebo priamo u predajcu), po oprave a výmene súčiastok môže táto záruka pokračovať len v prípade, že bol zákrok vykonaný v autorizovanom servise.

Pobočku Swiss Service nájdete na Pestovateľskej ulici 13 v Bratislave, v obchodnom dome OC Korzo, neďaleko Avionu.

UložiťUložiť

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť