Nová reklama s názvom Unleash propaguje A11 Bionic čip v iPhone X

Apple zverejnil na YouTube ďalšiu reklamu na svoju vlajkovú loď. Tentoraz ukazuje, čo dokáže výkonný A11 čip.

Ide asi o prvýkrát, čo sa reklamná kampaň zameriava výhradne na výkonný hardvér v iPhone. Za ostatné dva roky sa v marketingu spoločnosti začal klásť väčší dôraz na vlastné čipy, čo môžeme okrem iného vidieť aj na ich názvoch (Bionic, Fusion…).

https://www.youtube.com/watch?time_continue=66&v=izw9lhInmEo

Hviezdou krátkeho videa je okrem iPhonu aj iOS hra Vainglory, ktorej príšery a bossovia sa počas hrania objavujú v reálnom svete. Vainglory Apple propagoval už v minulosti, bol napríklad súčasťou extenzívneho keynote dema pre iPhone 6 a 6 Plus.

Tvorcovia taktiež cez Twitter ohlásili, že hráči si dnes po prihlásení do hry majú možnosť stiahnuť exkluzívny skin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.