fbpx

Nabíjacia podložka AirPower by mohla vyjsť už budúci mesiac

iphone 8 apple watch airpods airpower dock 600x593 - Nabíjacia podložka AirPower by mohla vyjsť už budúci mesiac

Bezdrôtová nabíjacia podložka od Applu by mohla konečne uzrieť svetlo sveta. Už v marci.

Ak ste náhodou na AirPower zabudli, vôbec by sme vám to nezazlievali. Apple ju oznámil v smršti noviniek na minulom septembrovom evente a ihneď bola zatienená novými iPhonmi, Apple Watch a neskôr aj HomePodom. Dôvodom však bol jej neskorý dátum vydania. Podobne ako mnoho nových produktov, na trh sa mala dostať až o niekoľko mesiacov po odhalení.

A AirPower ani dva mesiace do nového roka nemá oficiálny dátum vydania. Podľa najnovších informácií od japonského blogu Mac Otakara by sa však mohla začať predávať niekedy v priebehu budúceho mesiaca. Správa tým potvrdzuje predošlé zmienky od The Apple Post.

airpower apple

Nabíjačka bude schopná dobíjať tri Apple zariadenia súčasne – iPhone 8/X, Apple Watch Series 3 a slúchadlá AirPods. V prípade AirPodov však budete potrebovať ich novú verziu s obalom, ktorý podporuje bezdrôtové nabíjanie. Ten bol tiež letmo zmienený v septembri a podľa Apple Post by sa mal do predaja dostať spolu s podložkou.

AirPower by však podľa odhadov nemalo byť práve najlacnejšie príslušenstvo. Predávať by sa podľa informácií z poľských eshopov mal v prepočte za sumu 200 dolárov. Hovoriť sa pomaly začína aj o druhej generácií AirPodov, ktoré by mali priniesť podporu pre hands-free príkaz Hey Siri.

https://macblogsk.wpengine.com/2018/bloomberg-apple-predstavi-airpods-2-uz-tento-rok/

Zdroj: Mac Otakara
Viac článkov na tému

1 komentáre

  1. jan píše:

    nabijanie ide perfektne aj na samsungovej :)

Pridať komentár

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend