Nabíjacia podložka AirPower by mohla vyjsť už budúci mesiac

Bezdrôtová nabíjacia podložka od Applu by mohla konečne uzrieť svetlo sveta. Už v marci.

Ak ste náhodou na AirPower zabudli, vôbec by sme vám to nezazlievali. Apple ju oznámil v smršti noviniek na minulom septembrovom evente a ihneď bola zatienená novými iPhonmi, Apple Watch a neskôr aj HomePodom. Dôvodom však bol jej neskorý dátum vydania. Podobne ako mnoho nových produktov, na trh sa mala dostať až o niekoľko mesiacov po odhalení.

A AirPower ani dva mesiace do nového roka nemá oficiálny dátum vydania. Podľa najnovších informácií od japonského blogu Mac Otakara by sa však mohla začať predávať niekedy v priebehu budúceho mesiaca. Správa tým potvrdzuje predošlé zmienky od The Apple Post.

airpower apple

Nabíjačka bude schopná dobíjať tri Apple zariadenia súčasne – iPhone 8/X, Apple Watch Series 3 a slúchadlá AirPods. V prípade AirPodov však budete potrebovať ich novú verziu s obalom, ktorý podporuje bezdrôtové nabíjanie. Ten bol tiež letmo zmienený v septembri a podľa Apple Post by sa mal do predaja dostať spolu s podložkou.

AirPower by však podľa odhadov nemalo byť práve najlacnejšie príslušenstvo. Predávať by sa podľa informácií z poľských eshopov mal v prepočte za sumu 200 dolárov. Hovoriť sa pomaly začína aj o druhej generácií AirPodov, ktoré by mali priniesť podporu pre hands-free príkaz Hey Siri.

Bloomberg: Apple predstaví AirPods 2 už tento rok

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.