iSkysoft Toolbox – ako odblokovať iPhone XS bez hesla

Screenshot 2018 12 15 at 23.37.34 600x417 - iSkysoft Toolbox - ako odblokovať iPhone XS bez hesla

Hľadáte správny spôsob, ako odblokovať váš iPhone XS bez hesla? Keď zlyhajú klasické postupy cez iTunes alebo iCloud, existuje ešte riešenie od vývojárov z iSkysoftu – Toolbox-Unlock. Ak sa vám podarilo zabudnúť heslo na vaše iOS zariadenie a následne ho zablokovať, stačí nasledovať nasledujúci jednoduchý návod.

Krok 1 – pripojte iPhone XS cez USB a kliknite na „Unlock“. image 600x295 - iSkysoft Toolbox - ako odblokovať iPhone XS bez hesla

Krok 2 – zobrazí sa vám obrazovku na spustenie odblokovacieho procesu

Krok 3 – teraz musíte reštartovať váš iPhone do DFU módu. iSkysoft Toolbox vám dá inštrukcie ako na to.

image 1 600x354 - iSkysoft Toolbox - ako odblokovať iPhone XS bez hesla

Krok 4 – v tomto kroku musíte stiahnuť firmvér špeciálne pre váš model iPhonu. Aplikácia sama navrhne vhodný firmvér, ak to nie je presné, výber môžete upraviť. Následne už len kliknete na „Download“.

image 2 600x355 - iSkysoft Toolbox - ako odblokovať iPhone XS bez hesla

Krok 5 – po stiahnutí firmvéru kliknite na „Unlock Now“.

Krok 6 – práve prebieha odblokovane vášho iPhonu, ktoré môže trvať niekoľko minút.

image 3 600x355 - iSkysoft Toolbox - ako odblokovať iPhone XS bez hesla

Je ešte potrebné upozorniť, že obídenie vášho kódu znamená odstránenie všetkých dát z iPhonu. Nanešťastie, neexistuje spôsob ako obísť kód bez straty dát. S iSkysoft Toolboxom je však celý proces jednoduchý a rýchly.

Ak aj vás zaujal tento softvér, stačí navštíviť oficiálne stránky a vyskúšať ho: iSkysoft Toolbox – Unlock (iOS). V rámci špeciálnej vianočnej akcie ho teraz navyše môžete dostať za 9,95 USD.

3 komentáre

 1. Miroslav píše:

  Kravina. Toto vsetko zvladne aj iTunes. Ak nieco nefunguje vacsinou staci mat aktualnu verziu a obcas vadi, ak ma ntb/pc len user prava. Ak uzivatel nevie spustit DFU mod na 99% je chyba medzi stolickou a klavesnicou. Ak to naozaj nejde, tak ide o hw chybu a nepomoze ziaden iny sw. Zbytocne vyhodene peniaze.

 2. Miloslav píše:

  Je to kravina, ako pise kolega. tento „Software“ je kus hovna zabaleneho do pekneho interface, stiahnut FW z ipsw.me a nasledny DFU restore zvladne aj bezne mierne retardovany jedinec.

  vacsia kravina by bola uz len za peniaze stiahnute instruktazne video s nazornou ukazkou, ako stiahnut iOS z ipsw.me a spravit DFU restore v iTunes.

  bullshit

 3. Vitazoslav píše:

  ale vyvojarom iSkySoftu navrhujem (Macblog s nimi je urcite v kontakte, ked tu tento hnoj propaguju) par napadov na nove hovna:

  – ako odomknut auto, ked som kluce nechal vnutri (rozbit okno, vybrat kluce, kupit a nechat si zalozit nove okno)

  – ako sa dostat do vyknuteho bytu (pred vymknutim staci mat platnu poistku, nechat pusteny plyn, poziarnici vas vyvezu cez okno po rebriku)

  – aplikaciu na zobrazenie portalu macblog.sk (nech to stoji aspon 8.99, spustit Safari s homepage macblog.sk a spustat to po starte)

  ak ma este nieco podobne relevantne napadne, dam vediet. Holt ide dovolenkova sezona, nieco sa pisat musi no …

Pridať komentár

Partneri

Send this to a friend