iOS 12 Beta je už dostupná pre verejnosť, ako ju nainštalovať?

Apple včera spolu s macOS Mojave vypustil do sveta prvú verejnú beta verziu iOS 12. Nainštalujte si ju už teraz, je to hračka.

Ako býva zvykom, najprv priateľské upozornenie. Beta verzie nových systémov sú obzvlášť vo svojich prvých verziách pomerne nestabilné a môžu spôsobovať nekompatibilitu s nainštalovanými aplikáciami. Pokračujte tak na vlastné riziko.

Keď máme formality z cesty, samotný proces inštalácie je veľmi jednoduchý. Navštívte beta.apple.com a registrujte/prihláste sa so svojim Apple ID do beta programu. Následne navštívte stránku na svojom iOS zariadení a zvoľte položku Enroll Your Device. Nižšie nájdete možnosť stiahnuť si beta profil, ktorý pár klikmi nainštalujete.

Reštartuje zariadenie a v Nastaveniach by sa vám pri aktualizácii systému objaviť nový iOS 12. Tradične ide o identickú verziu, ktorá vyšla pred pár dňami pre vývojárov, teda v poradí druhá beta verzia iOS 12. Rovnaký postup platí aj keď si chcete nainštalovať macOS Mojave a od minulého roka už aj tvOS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.