fbpx

Apple údajne začína vyrábať iPad mini 5. generácie

iPadmini 600x557 - Apple údajne začína vyrábať iPad mini 5. generácie

Apple naposledy aktualizoval iPad mini pred vyše tromi rokmi, odvtedy už ale niekoľkokrát stihol aktualizovať iné modely. Zdalo sa teda, že iPad mini nadobro končí a že ho postupne vytlačí lacný 9.7-palcový iPad. Nemusí to byť pravda.

China Times s odvolaním na zdroje v dodávateľskom reťazci uvádza, že Apple sa chystá uviesť do predaja novú, piatu generáciu iPadu mini. Malo by sa to stať už v prvej polovici budúceho roka. Spoločnosť má uvedením nového modelu reagovať na stagnujúce predaje tabletov, pričom masová výroba nových modelov má začať už koncom mesiaca. iPad mini piatej generácie naznačil aj analytik Ming-Chi Kuo, ktorý tvrdí, že ponúkne výkonnejší procesor a lacnejší displej. Očakával však, že zariadenie vyjde buď koncom tohto roka alebo začiatkom ďalšieho.

Server tiež tvrdí, že Apple má v druhej polovici budúceho roka uviesť do predaja iPad 7. generácie s 10-palcovým displejom a užším rámikom. Tento má vyjsť v dvoch verziách, ale nie je celkom jasné, čo si pod tým máme predstaviť.

Zdroj: MacRumors
Viac článkov na tému

3 komentáre

 1. Miroslav píše:

  Tak v to dufam. Pre mna osobne top rozmer pre iPad.

 2. karol píše:

  nebodaj zakrivenie a svetle flaky a cenu cez 1000eur?
  total must-have :)

 3. Pavel píše:

  Co je to bodaj a nebodaj?

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Booking.com

Send this to a friend