Apple Pencil 2 dostane jednoduchší dizajn, gestá a nové nabíjanie

Už za necelé tri hodiny Apple predstaví nový iPad s druhou generáciou Apple Pencil. Toto by mala ponúkať.

Dizajnér a pravidelný leaker Benjamin Geskin práve na Twitteri zverejnil údajné info k novej Apple Pencil. Tá by mala disponovať ešte minimalistickejším bielym dizajnom bez kovového prúžku a k novému iPadu sa pripájať magneticky.

Zaujímavá bude podpora pre gestá (klepnutie a ťahanie prstom), ktoré by mohli slúžiť napríklad na výber nástrojov a farieb v rôznych aplikáciách. Geskin taktiež spomína nový spôsob nabíjania – konkrétne naznačuje na indukčné nabíjanie po pripojení k telu iPadu Ak sú dohady o prechode na USB-C pravdivé, prechod na bezdrôtové nabíjanie dáva zmysel.

Všetko sa dozvieme už čo nevidieť, sledujte MacBlog.sk pre aktuálne novinky.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.