Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #40 týždeň

Ako každý víkend, tak aj tento sme si pre vás prichystali zoznam zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac. V 40. týždni môžete nájsť v akciovej cene pre operačný systém iOS dve fitness aplikácie a pre počítače Mac je v akcii populárna hra Trine, alebo aplikácia, ktorá vám pomôže spravovať okná na pracovnej ploche – Magnet.

iOS

DesignLab Studio – zadarmo namiesto 3,49 €

DesignLab Studio je editor fotografií, ktorý ponúka množstvo prispôsobiteľných šablón, druhov písma, efektov, filtrov … vďaka ktorým môžete vytvoriť napríklad vizitky, pozvánky k rôznym typom osláv a udalostí, obrázky s vodoznakom …

DesignLab Studio
DesignLab Studio
Developer: MuseWorks, Inc.
Price: Free+

Just 6 Weeks – 0,49 € namiesto 2,29 €

Aby ste sa dostali do formy potrebujete len túto aplikáciu, 10 minút času trikrát týždenne, miesto na cvičenie a váš iPhone.

Just 6 Weeks
Just 6 Weeks
Price: 2,29 €

Fitness and Bodybuilding – 0,49 € namiesto 2,99 €

Fitness and Bodybuilding je profesionálna aplikácia, ktorá poskytuje vopred nastavené cvičebné plány pre kulturistiku a fitness.

Goat Simulator – 1,09 € namiesto 5,49 €

Hra Goat Simulátor celý o tom, ako napáchať čo najviac deštrukcie, ktorú je vôbec koza schopná napáchať. Dá sa to porovnávať s old-school “skejtovou” hrou, akurát, že namiesto skatera ste… kozou, a namiesto robenia trikov… ničíte všetko, čo sa dá. Ničte veci so štýlom, robte otočky počas naberania vedra na rohy pri skákaní z okna, a získavajte čo najväčší počet bodov!

Goat Simulator
Goat Simulator
Price: 5,49 €+

Rune Gems – Deluxe – zadarmo namiesto 3,49 €

Rune Gems – Deluxe je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou usporiadať vedľa seba dlaždice s rovnakou farbou, akonáhle ich máte vedľa seba tri zmiznú a vy dostanete body …

Rune Gems - Deluxe
Rune Gems - Deluxe
Developer: Li Xueke
Price: 3,49 €+

macOS

Magnet – 1,09 € namiesto 5,49 €

Spravovanie okien na ploche je na Macu jedna zo slabších oblastí. Od uvedenia OS X Lion, ktorý priniesol možnosť zväčšiť okno na celú obrazovku nám Apple nepriniesol v novších verziách systému žiadne podstatné novinky. Tento spôsob je dobrý, pokiaľ sa sústredíme na prácu s jedným oknom alebo aplikáciou. Pokiaľ si chcete rozdeliť pracovnú plochu je aplikácia Magnet určená pre vás. Teraz si môžete okná prinúť ku krajom obrazovky.

Magnet
Magnet
Developer: CrowdCafé
Price: 1,09 €

Trine – 2,29 € namiesto 10,99 €

Okúzľujúca trojrozmerná 2D akcia z fantasy sveta, kde ovládate tri postavy pri boji s monštrami, ktoré ohrozujú kráľovstvo. Kúzelník vytvára objekty, zlodej využíva svoju rýchlosť a presnosť, bojovník je zase ideálny na deštrukciu. Hra stavia obzvlášť na fyzikálnom modely, ktorý slúži ako na riešenie puzzle, tak na boj s nepriateľmi.

Trine
Trine
Developer: Frozenbyte
Price: 10,99 €

Document Reader – zadarmo namiesto 14,99 €

Aplikácia Document Reader je jednoduchá čítačka dokumentov, ktorá podporuje nasledovné typy súborov:

• Open XML, XPS a OXPS, Microsoft VISIO, Microsoft Works WPS, Corel WordPerfect WPD, Microsoft Outlook Winmail.dat, Adobe PDF …

Document Reader
Document Reader
Developer: Cisdem Inc.
Price: Free

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Partneri

Inzercia

Send this to a friend