Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #33 týždeň

Máme tu ďalší víkend a ďalšie vydanie zlacnených aplikácií pre iPhone/iPad a počítače Mac. V 32. týždni je aplikáciou týždňa stolová hra Tsuro a okrem nej sa v akcii ocitla populárna závodná hra Riptide.

iOS

Costume Quest – zadarmo namiesto 1,09 €

Costume Quest je RPG hra s témou halloweenu v ktorom prevezmete úlohu koledníka, ktorému sa pri honbe za sladkosťami stratí sestra. Hľadá ju a bojuje pri tom s monštrami. Vaše schopnosti závisia podľa toho, aký kostým si oblečiete, napríklad sa môžete transformovať do rytiera alebo robota.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/costume-quest/id632297587?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

SPEEDOMETER – zadarmo namiesto 0,49 €

SPEEDOMETER  zobrazuje vašu aktuálnu rýchlosť, priemernú a najvyššiu rýchlosť, prejdenú vzdialenosť a napríklad aj štatistiky akcelerácie a jej históriu.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/speedometer/id705113954?mt=8]

Textkraft Pocket – zadarmo namiesto 3,49 €

Texkraft Pocket je profesionálny textový editor a prehliadač dokumentov, ktorý podporuje množstvo formátov a cloudových služieb, ako iCloud Drive, Google Drive

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/textkraft-pocket/id909848112?mt=8]

Sky Guide – zadarmo namiesto 3,49 €

Je to hviezda alebo planéta Mars? S aplikáciou Sky Guide, ktorú ocenil aj Apple Design sa naučíš na oblohe rozpoznávať súhvezdia, planéty a hviezdy.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/sky-guide-view-stars-night-or-day/id576588894?mt=8]

Riptide GP2 – zadarmo namiesto 2,49 €

Futuristické a výkonné raketové vodné skútre osedláte v adrenalínových pretekoch proti skutočným živým súperom. Online multiplayer je to, čo robí hru Riptide GP2 extrémne zábavnou. K dispozícii je taktiež kariérny režim pre jedného hráča v ktorom si budete vylepšovať vaše skútre.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/riptide-gp2/id662569685?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

Riptide GP- Renegade – 1,09 € namiesto 3,49 €

Preteky na rýchlych strojoch na vode v hre Riptide GP: Renegade prinášajú kopu zábavy a určite zaujmú aj vzhľadom. Môžete sa pustiť sólo do režimu kariéry alebo súťažiť v online jazdách proti ôsmim protivníkom.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/riptide-gp-renegade/id1090577736?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

Tsuro – The Game of the Path – zadarmo namiesto 3,49 €

Hra Tsuro – The Game of the Path je aplikáciou týždňa v App Store. Tsuro je populárna stolová hra, v ktorej si musíte nájsť vlastnú cestu. Dostanete sa do stredu hracieho poľa a vašou úlohou je dostať sa von z rôznych fragmentov tak, aby ste sa nestretli s ostatnými protihráčmi.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/tsuro-the-game-of-the-path/id957124541?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

Symbolic Calculator – zadarmo namiesto 1,09 €

Symbolic Calculator  je perfektný nástroj pre študentov, učiteľov. Aplikácia je schopná pomôcť s akýmkoľvek matematickým problémom, od základnej aritmetiky až po pokročilú matematiku.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/symbolic-calculator-hd/id395145192?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

Explore Daniel Tiger’s Neighborhood – zadarmo namiesto 2,99 €

Hra Explore Daniel Tiger’s Neighborhood je hra určená pre tých najmenších. V nej preskúmate susedstvo Daniela Tigera a navštívite známe miesta ako obchod so zeleninou a ovocím, pekáreň alebo záhradku.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/explore-daniel-tigers-neighborhood/id1027419374?mt=8]

macOS

Brütal Legend – 3,49 € namiesto 16,99 €

Hlavným hrdinom tejto rockovej adventúry je rocker Eddie Riggs, ktorý zaisťuje prevádzku a servis aparatúr pre veľké metalové skupiny. Eddie sa však jedného dňa vráti v čase, na to sa objaví v podivnom fantasy svete, ktorý sa celý točí okolo metalu a jeho histórie. Eddie bude mať k dispozícii sekeru, gitaru a našliapanú káru. Všetky tri pôjde účinne použiť proti nepriateľom, pričom každý z týchto predmetov samozrejme špecifickým spôsobom. Rovnako tak si budete môcť skrotiť i veľkú armádu poddaných, zloženú z rôznych druhov netvorov.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/brütal-legend/id634699194?mt=12]

FindSpace – zadarmo namiesto 1,09 €

FindSpace je jednoduchá aplikácia na zobrazenie veľkosti súborov a priečinkov vášho pevného disku. Zobrazujú sa len najväčšie, roztriedené podľa veľkosti.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/sk/app/findspace-disk-usage-in-tree-form/id443823264?mt=12]
komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť