Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #21 týždeň

Aj 21. víkend sme si pre vás pripravili zoznam zlacnených aplikácií pre iPhone, iPad a počítače Mac. Tento týždeň je aplikáciou týždňa v App Store logická hra “klocki”. Okrem nej sa v akciovej cene ocitlo niekoľko zaujímavých hier. Pre počítače Mac je v zľave hra Middle-earth: Shadow of Mordor a pár utilít.

iOS

Severed – 3,49 € namiesto 6,99 €

V hre sa prevtelíte do jednorukého bojovníka, ktorý sa vydá hľadať svoju rodinu. Severed bola ocenená titulom najlepšia hra roku 2016 pre iPad.

Alto’s Adventure – 1,09 € namiesto 4,99 €

V hre sa pustite do snowboardingového dobrodružstva v krásnych alpských kopcoch.

Teeny Titans – Teen Titans Go! Figure Battles – 1,09 € namiesto 3,99 €

Teeny Titans je bojová RPG hra, v ktorej postavíte svoj tím super hrdinov tvárou v tvár v bitkách proti súperom. Vašou úlohou bude získať všetkých 77 super hrdinov a dokončiť špeciálne misie v meste Jump City.

Lumino City – 1,09 € namiesto 4,99 €

Hra Lumino City je nádherná logicko – dobrodružná hra plná fascinujúcich mechanizmov a logických hádaniek. Vašou úlohou bude nájsť správcu mesta, ktorého uniesli.

Captain Cowboy – zadarmo namiesto 1,09 €

Hra Captain Cowboy je logická hra umiestnená do obrovského bludiska na asteroidoch.

Assassin’s Creed Identity – 0,99 € namiesto 4,99 €

Hra je postavená na engine Unity a aj vďaka nemu sa bude vaša postava pohybovať v plne 3D prostredí. V ňom si budete môcť vytvoriť vlastného assassina a vrátiť sa do renesančného Talianska, kde na vás budú čakať desiatky úloh a sloboda pohybu verná sérii Assassin’s Creed.

Human Resource Machine – 1.09 € namiesto 4,99 €

Human Resource Machine je logická hra pre expertov. V každej úrovni vám dá prácu váš šéf. Automatizujte je naprogramovaním svojho administratívneho pracovníka. Ak sa vám to podarí, budete povýšený do ďalšej úrovne vo veľkej kancelárskej budove.

Samorost 3 – 1,09 € namiesto 4,99 €

Príbeh sleduje dobrodružstvo známeho škriatka v bielom. Tentoraz sa jeho eskapády točia okolo štyroch kúzelných trubiek (hudobných nástrojov), ktorými mnísi-ochrancovia spravovali svet.

“klocki” – zadarmo namiesto 1,09 €

“klocki” je aplikáciou týždňa na App Store. Je to logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spojiť dokopy rôzne typy liniek.

Machinarium – 1.09 € namiesto 4,99 €

V hre Machinarium sledujete osudy malého robota, ktorý bol vyhodený na smetisko. Nasleduje tŕnistá cesta späť, kde sa musíte stretnúť s nebezpečným bratstvom Black Cap. Väzní totiž vašej priateľku, a to nemožno nechať bez odozvy. Roztomilá grafika je kompletne ručné práce a nechýba ani originálne soundtrack. Na vyriešenie spústy hádaniek, úloh, hlavolamov aj minihier napomôže komunikácie pomocou komiksových bublín…

Duet Display – 10,99 € namiesto 20,99 €

Aplikáciu Duet Display sme vám predstavili v jednej z našich recenzií. V skratke, Duet Display vám umožní premeniť váš iPhone alebo iPad na ďalší monitor.

Onirim – Solitaire Card Game – zadarmo namiesto 1,09 €

Onirim je zaujímavá kartová hra na štýl populárneho solitéru.

Oilist – zadarmo namiesto 2,99 €

Aplikácia Oilist premení vaše fotografie na impresionistické alebo abstraktné umelecké diela. Aplikácia používa technológiu počítačového videnia, takže výsledné obrázky sú vždy iné.

Morphopolis – zadarmo namiesto 1,99 €

Spoznajte svet hmyzu v tejto logicko – dobrodružnej hre.

Never Alone- Ki Edition – 1,09 € namiesto 4,99 €

V hre Never Alone: Ki Edition sa ocitnete v malebnom prostredí Aljašky, kde spoznáte tamojšiu prírodu a aj ľudí.

Don’t Starve- Shipwrecked – 1,09 € namiesto 4,99 €

V survival hre Don’t Starve sa chopíte vedca, Wilsona, s ktorým musíte len jediné – prežiť, a to čo najdlhšie. Ocitnete sa na tropickom ostrove na ktorom musíte dávať aby vás nezabili nebezpečné šelmy.

SteamWorld Heist – 5,49 € namiesto 10,99 €

Hra SteamWorld Heist je ťahová akčná stratégia, v ktorej velíte parne – riadení pirátsku posádku v sérii epických taktických prestreliek.

Botanicula – 1,09 € namiesto 4,99 €

Botanicula je humorom naplnená dobrodružná hra od tvorcov hier ako Machinarium alebo Samorost.

Päť priateľov, malých stromových tvorov, sa vydalo na cestu, aby zachránili posledné semeno z ich domovského stromu, ktorý je zamorený zlými parazitmi.

Crazy Taxi – zadarmo namiesto 4,99 €

Hra Crazy taxi je bláznivé dobrodružstvo, v ktorom sa ako vodič taxíku budete snažiť zarobiť peniaze. Taxameter beží a vy musíte zvoliť najrýchlejšiu možnú trasu…

macOS

Middle-earth™- Shadow of Mordor™ – 16,99 € namiesto 32,99 €

Middle-earth: Shadow of Mordor prináša dynamické herné prostredie, kde hráč rozvíja svoj osobný plán pomsty a tým si postupne podmaňuje celý Mordor. Hra začína v noci Souronovho návratu do Mordoru, kedy jeho Čierni kapitáni brutálne popravia hraničiara od Čiernej brány. Hráč sa stane Talionom, hraničiarom, ktorý prišiel o svoju rodinu a všetko, čo mu bolo drahé. Hraničiarom, ktorý je oživený Duchom pomsty. V priebehu svojej cesty za pomstou potom odkrýva tajomstvo Ducha, ktorý ho ovláda a objavuje pôvod známych prsteňov.

AppLocker – zadarmo namiesto 4,99 €

Aplikácia AppLocker umožňuje zaheslovať ľubovolnú aplikáciu na Macu.

CloudMounte – 2,29 € namiesto 29,99 €

Aplikácia CloudMounter umožňuje pripojiť cloudové úložiská ako lokálne disky a pracovať s online súbormi rovnakým spôsobom, ako so súbormi uloženými na vašom pevnom disku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Čo chystá Apple na túto jeseň?

Už onedlho nás čaká predstavenie viacerých noviniek, ku ktorým vám teraz prinášame čerstvé info. Na čo sa môžete tešiť?