WWDC 2017 keynote už dnes večer

Každoročná softvérová konferencia sa začína už dnes večer, a to veľkou úvodnou prezentáciou. Práve na nej budú predstavené najnovšie operačné systémy a zariadenia.

Očakávame nové verzie iOS, macOS, watchOS a tvOS, tentoraz však Apple nezabúda ani na hardvér. Demonštrovať by mal 10,5″ iPad Pro, aktualizácie MacBookov a možno aj nový Siri reproduktor.

WWDC ’17: Čo očakávame od tohtoročnej konferencie

WWDC sa tento rok výnimočne nekoná v San Franciscu, ale v San Jose, pravdepodobne kvôli zvýšenej kapacite návštevníkov. McEnery Convention Center, kde sa bude konferencia odohrávať, je už plne vyzdobené a čaká na svojich prvých návštevníkov. Samotná keynote sa začne o 19:00 nášho času a sledovať ju môžete aj naživo cez apple.com.

Zhrnutie všetkých noviniek a ďalších informácií nájdete tradične na MacBlog.sk. Sledujte náš web a Facebook/Twitter pre aktuálne spravodajstvo. Všetko čo sa týka WWDC nájdete pokope aj v tejto špecializovanej sekcii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.