Sonny Dickson hovorí o plánovanej aktualizácií 10.3

Apple sa pomaly pripravuje na uvoľnenie iOS 10.3 a to už budúci mesiac. Samozrejme bude aktualizácia uvoľnená iba pre developerov. 

Táto správa sa dostala na internet od Sonnyho Dicksona, ktorý často poskytuje celkom presné informácie. Informácie získava od zásobovacích reťazcov spoločnosti Apple, čiže sá da predpokladať dôveryhodnosť tohto zdroja. Dickson hovorí, že iOS 10.3 bude obsahovať nový “Theatre” (divadlový) mód, ktorý bude v Control Centre označený ikonkou popcornu. Bohužiaľ nám Dickson neobjasnil aj jeho funkciu. Aktualizácia by mala byť dostupná 10. januára 2017.

Najaktuálnejšia aktualizácia pre iOS bola verzia 10.2. Obsahuje novú TV aplikáciu, množstvo aktualizovaných emoji ikon a ďalšie, menšie úpravy systému. Ďalšia aktualizácia iOS 10.2.1 je aktuálne vo fáze testovania.

 

 

Apple podľa informácií plánuje v marci alebo apríli vydať aktualizovaný model iPadu. Apple zároveň plánuje vydať aj funkcie, ktoré budú dostupné iba pre iPady. Napríklad vylepšenú podporu Apple Pencil. Možno sa tieto funkcie objavia až v iOS 10.3, možno skôr. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť