Prvé dojmy z nového (PRODUCT)RED iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus

Nový (PRODUCT)RED iPhone 7 a iPhone 7 Plus sa už začali predávať ako online tak aj v kamenných obchodoch po celom svete. 

V relatívne krátkom čase od vydania a spustenia online predaja sa na internete objavili aj prvé unboxing videá a taktiež aj videá s prvými dojmami z novej varianty iPhonu.

Matný, červený, anodizovaný hliníkový kryt iPhonu 7 má ozaj skvelý pigment a je veľmi pekný na pohľad. No ak odhliadneme od tejto vlastnosti, je (PRODUCT)RED iPhone 7 identické zariadenie s tými, ktoré už existujú. Vo videu nižšie si môžete pozrieť detailný pohľad na prvý, červený iPhone od Apple.

Nový červený iPhone 7 a iPhone 7 Plus si môžete kúpiť v online obchode Apple Store alebo v kamenných predajniach Apple alebo Apple Premium Resselera. Podľa informácií sa nedostatku zásob báť nemusíme. Na druhej strane sa v mnohých krajinách po celom svete stoja rady na tento nový iPhone 7, takže existuje možnosť, že sa vypredá.

Ceny červeného iPhonu 7 a iPhone 7 Plus sa nezmenia. Predávať sa budú v 128GB, kde je cena stanovaná na 1009€ a v 256GB verzii, kde sa bude cena pohybovať okolo 1119€. Nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus je aktuálne dostupný v Spojených Štátoch a zopár krajinách, no začiatkom apríla by mal byť dostupný vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

komentáre
Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.