Prvé dojmy z nového (PRODUCT)RED iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus

Nový (PRODUCT)RED iPhone 7 a iPhone 7 Plus sa už začali predávať ako online tak aj v kamenných obchodoch po celom svete. 

V relatívne krátkom čase od vydania a spustenia online predaja sa na internete objavili aj prvé unboxing videá a taktiež aj videá s prvými dojmami z novej varianty iPhonu.

Matný, červený, anodizovaný hliníkový kryt iPhonu 7 má ozaj skvelý pigment a je veľmi pekný na pohľad. No ak odhliadneme od tejto vlastnosti, je (PRODUCT)RED iPhone 7 identické zariadenie s tými, ktoré už existujú. Vo videu nižšie si môžete pozrieť detailný pohľad na prvý, červený iPhone od Apple.

Nový červený iPhone 7 a iPhone 7 Plus si môžete kúpiť v online obchode Apple Store alebo v kamenných predajniach Apple alebo Apple Premium Resselera. Podľa informácií sa nedostatku zásob báť nemusíme. Na druhej strane sa v mnohých krajinách po celom svete stoja rady na tento nový iPhone 7, takže existuje možnosť, že sa vypredá.

Ceny červeného iPhonu 7 a iPhone 7 Plus sa nezmenia. Predávať sa budú v 128GB, kde je cena stanovaná na 1009€ a v 256GB verzii, kde sa bude cena pohybovať okolo 1119€. Nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus je aktuálne dostupný v Spojených Štátoch a zopár krajinách, no začiatkom apríla by mal byť dostupný vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.