Prvé dojmy z Apple Watch Series 3 (LTE)

Keďže sa už v niektorých krajinách predávajú Apple Watch Series 3 (LTE), prví zákazníci sa zdôverujú so svojimi prvými dojmami z tohto nového zariadenia.

Americký Apple Blog MacRumors sa podelil o svoje pocity a dokonca pridal aj video, kde opisujú svoje prvé chvíle s novým zariadením, ich dizajn, funkcie a vylepšenia oproti predošlým modelom. Vo videu nižšie sa konkrétne pozreli na nové, 43mm športové hliníkové LTE Apple Watch Series 3 pripojené k AT&T.

Čo sa týka dizajnu, je takmer identický so Series 2. Pri extrémne blízkom pohľade by sme ale zistili, že spodná sklenená časť, v ktorej je umiestnený senzor na meranie tepu je o 0,25 mm hrubšia. Taktiež sú Apple Watch Series 3 s LTE označené bodkou na Digital Crown, aby sa tak vedelo, že sa jedná o model s LTE modulom. Červené označenie Digital Crown rozdelilo užívateľov na dva tábory. Jednej strane sa červený Digital Crown páči a druhá by ho najradšej odstránila.

Pod kapotou nových Apple Watch Series 3 sa nachádza vylepšený S3 procesor. A práve vďaka nemu sú hodinky pekelne rýchle. Rýchlosť hodiniek si v porovnaní so Series 2 okamžite všimnete. A to nehovoriac o porovnaní rýchlosti s pôvodnými Series 0.

Avšak už niekoľko užívateľov hlásilo problémy, keď sa snažili svoje nové zariadenie aktivovať. Zjavne sa jedná ale iba o malý počet užívateľov, nakoľko ani MacRumors nemali problém pri  ich nastavovaní. No po zapnutí mobilných dát pocítite poriadnu spotrebuje energie.

Apple Watch Series 3 budú onedlho dostupné aj u našich APR (Apple Premium Reseller). Avšak s rozdielom, že k dispozícií budú iba modely bez LTE. Cena modelu bez LTE sa pohybuje okolo 275€ (329$).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.