Pozrite sa, ako by mohol vyzerať iPhone 8 zo včerajších únikov

Dizajnér Benjamin Geskin včera na internete zdieľal prvé zábery na maketu, ktorá bude podľa všetkého predprodukčným kusom nového iPhonu 8. Ako by však mohol vyzerať finálny produkt?

Ten istý dizajnér na svojom Twitteri zverejnil aj niekoľko renderov, ktoré ukazujú celkom realistickú podobu nového telefónu od Applu. Podľa Geskina bude iPhone 8/Edition vyzerať presne takto – sklo na oboch stranách, čierny oceľový rámik, vertikálna duálna kamera a obrovský OLED displej so vstavaným Touch ID.

Čo si myslíte vy? Páči sa vám, kam Apple s iPhonom smeruje? Vyjadrite sa nžšie v komentároch. Bližšie info o včerajšom leaku nájdete v našom článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?