fbpx

Štyri nové reklamy vysvetľujú, prečo je iPad Pro lepší ako počítač

ipad pro computer twitter ad 600x386 - Štyri nové reklamy vysvetľujú, prečo je iPad Pro lepší ako počítač

Apple na svojom YouTube nedávno zverejnil štvoricu nových reklám na iPad Pro líniu. Pokračuje tak v kampani, ktorá sa snaží iPad Pro predať ako náhradu klasického počítača.

A pod klasickým počítačom Apple zrejme myslí PC s Windowsom, nakoľko na Mac už zrejme zabudli aj v Cupertine. Ako hlavné výhody iPadu Pro uvádza funkcie ako dotykovú obrazovku s Apple Pencil, rýchly procesor, LTE konektivitu, či podporu pre Microsoft Word.

Využíva pritom reálne tweety od reálnych ľudí, ktoré doprevádza fotka a voiceover od hercov. S iPadom tak predídete vírusom, vyhnete sa pomalému Wi-Fi doma, či pohodlne pracujete s Wordom.

Otázne však je, na koho je táto kampaň mierená. Apple si popravde zvolil celkom zvláštne dôvody, prečo je iPad lepší ako laptop – dotykové obrazovky už dnes majú aj lacné Windows hybridy, pero ponúka taktiež tablet Surface od Microsoftu, Word nie je na iOS o nič lepší ako na iných platformách a LTE si vie v konečnom dôsledku zazdieľať zo svojho smartfónu už takmer každý. Nehovoriac o tom, že vírusom sa vyhnete aj na Macu a iPad Pro sa im cenovo nebezpečne približuje.

Tak v čom je teda iPad Pro lepší ako klasický počítač? V mnohých veciach, ani jedna z nich sa však nespomína vo videách.

3 komentáre

 1. shadower píše:

  obmedzena zvacsenina ipadu …kym ostane ios obmedzeny tak ako je a neprispobia na velkom ipade aspon trochu k pc tak to tak aj ostane …
  ved to je dokonca len zvacsenina iphonu …to je telefon, tam sa ios da chapat ale na ipade …

 2. Stano píše:

  GTX 1080 grafika sa tam dá dať ? Nedá. Tak nech pália Amici s týmto odpadom

 3. Ivanquo píše:

  Už nám chýbajú len Bonpary Pro od Applu :D

Pridať komentár

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend