Nike oznámil novú Apple Watch NikeLab edíciu

Nike predvčerom predstavil novú edíciu hodiniek Apple Watch. Pod názvom NikeLab sa skrýva nová, menej nápadná farebná kombinácia.

Nový model hodiniek je totožný s edíciou Apple Watch Nike+, ktorú Apple predstavil ešte minulý september. Konkrétne ide o Series 2 s dvojjadrovým procesorom, vodotesnosťou a GPS čipom. Nike edícia okrem toho obsahuje exkluzívny ciferník, aplikáciu na behanie a špeciálny perforovaný náramok.

K dvom neónovo-zeleným modelom sa teraz pridáva aj neutrálna farebná kombinácia v podobe NikeLab, ktorý pozostáva zo Space Gray tela hodiniek s čierno-krémovým náramkom.

NikeLab budú dostupné v limitovaných množstvách od 27. apríla cez nike.com, vo vybraných Nike predajniach a v Apple kiosku v tokijskom obchodnom centre Isetan. Ich cena bude pravdepodobne rovnaká ako ostatné modely hodiniek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.