Manažér Apple Mail tímu odchádza pracovať na aplikácii Spark

Readdle, tvorca mailového klienta Spark, práve najal hlavu emailovej divízie v Apple.

Terry Blanchard pracoval ako prevádzkový manažér pre Apple Mail uplynulých šesť rokov a na starosti mal používateľské rozhranie a vývoj vstavanej aplikácie pre iOS a macOS.

Blanchard teraz odchádza do ukrajinského štúdia Readdle, ktoré je okrem nového mailového klienta známe predovšetkým profesionálnymi aplikáciami pre iOS ako Scanner Pro, Calendar 5 a PDF Expert. Viesť bude svoj vlastný tím inžinierov v Silicon Valley, podľa jeho LinkedIn profilu je v Readdle “vice president of engineering”.

Spark – jeden z najlepších emailových klientov prichádza aj na Mac

Spark je relatívnym nováčikom na poli inteligentných mailových klientov. Jeho cieľom je redefinovať “budúcnosť emailu” a jednou z hlavných predností je okrem krásneho dizajnu inteligentná schránka, ktorá triedi poštu do kategórií podľa ich odosielateľa a dôležitosti. Viac o aplikácií si môžete prečítať v našom krátkom článku.

Spark je dostupný zadarmo pre Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.