iOS 11.2.1 opravuje chybu s HomeKitom a automatickým zaostrovaním na iPhone X, 8 a 8 Plus

Apple v priebehu týždňa vydal malú aktualizáciu pre používateľov iOS 11. Opravuje problém s aplikáciou Home a fotoaparátom nových iPhonov.

Ďalšia z rady malých updatov rieši predovšetkým problém so zdieľaním vzdialeného prístupu cez HomeKit, iné opravy oficiálne poznámky nespomínajú.

iOS 11.2.1 opravuje chyby vrátane problému, ktorý mohol zdieľajúcim užívateľom apky Domácnosť zakázať vzdialený prístup k domácnosti.

Okrem toho si zahraničné weby všimli, že aktualizácia taktiež opravuje problémy s autofocusom fotoaparátu na novom iPhone X a iPhone 8/8 Plus, ktoré trápili mnohých používateľov po upgrade na iOS 11.2.

Aktualizáciu si môžete stiahnuť priamo cez Nastavenia na vašom zariadení, alebo prostredníctvom iTunes.

Apple okrem iného už začal testovať beta verziu iOS 11.2.5, ktorá prinesie ďalšie opravy. Zaujímavý je fakt, že spoločnosť preskočila tri verzie a vynechala tak 11.2.2, .3 a .4. Aký má na to dôvod, zatiaľ známe nie je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.