iOS 11.2.1 opravuje chybu s HomeKitom a automatickým zaostrovaním na iPhone X, 8 a 8 Plus

Apple v priebehu týždňa vydal malú aktualizáciu pre používateľov iOS 11. Opravuje problém s aplikáciou Home a fotoaparátom nových iPhonov.

Ďalšia z rady malých updatov rieši predovšetkým problém so zdieľaním vzdialeného prístupu cez HomeKit, iné opravy oficiálne poznámky nespomínajú.

iOS 11.2.1 opravuje chyby vrátane problému, ktorý mohol zdieľajúcim užívateľom apky Domácnosť zakázať vzdialený prístup k domácnosti.

Okrem toho si zahraničné weby všimli, že aktualizácia taktiež opravuje problémy s autofocusom fotoaparátu na novom iPhone X a iPhone 8/8 Plus, ktoré trápili mnohých používateľov po upgrade na iOS 11.2.

Aktualizáciu si môžete stiahnuť priamo cez Nastavenia na vašom zariadení, alebo prostredníctvom iTunes.

Apple okrem iného už začal testovať beta verziu iOS 11.2.5, ktorá prinesie ďalšie opravy. Zaujímavý je fakt, že spoločnosť preskočila tri verzie a vynechala tak 11.2.2, .3 a .4. Aký má na to dôvod, zatiaľ známe nie je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.