Instagram pridal nové funckie, ktoré sa nápadne podobajú tým v Snapchate

Instagram včera vo svojej najnovšej aktualizácií predstavil nové funkcie, ktoré sú ešte viac podobné tým zo Snapchatu. Sú nimi napríklad tvárové filtre, upraviteľná hashtag nálepka, možnosť spätného prehrávania videí a guma. 

Tak ako v Snapchate, tak aj v tejto aplikácií vám tvárové filtre umožnia pridať králičie uši, okuliare, čelenky a ďalšie virtuálne objekty pri selfie fotkách. Na výber je osem tvárových filtrov, ktoré sa zobrazia po kliknutí na ikonku tváre v pravej dolnej časti aplikácie. Nové upraviteľné hashtag nálepky si môžete do fotiek pridať kliknutí na ikonku nálepky na pravej hornej strane obrazovky. Ľudia, ktorí sledujú Instagram príbehy si môžu kliknúť na danú hashtag nálepku aby sa im zobrazil archív s hastagom a súvisiacimi príspevkami.

Nová funkcia “Pretočiť” jednoducho umožní užívateľovi aby svoje video nahral vo forme spätného prehrávania. Guma umožní zmazať časti prekrývajúcich kresieb alebo farieb. Tieto nové funkcie sú dostupné v najnovšej verzii aplikácie Instagram.

Odkaz na aplikáciu v App Store nájdete tu.

Zdroj: MacRumors
Viac článkov na tému

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Partneri

Inzercia

Send this to a friend