iMovie, GarageBand a sada iWork pre Mac a iOS sú odteraz zadarmo pre všetkých

iwork pages mac ios devices 600x353 - iMovie, GarageBand a sada iWork pre Mac a iOS sú odteraz zadarmo pre všetkých

Apple práve sprístupnil svoje kancelárske a kreatívne aplikácie naozaj pre všetkých. iWork, GarageBand a iMovie sú teraz zadarmo aj bez zakúpenia nového zariadenia.

Aplikácie Pages, Numbers, Keynote, GarageBand a iMovie pre Mac aj iOS boli kvázi zadarmo už od roku 2013. Ich vlastníctvo však bolo podmienené kúpou nového Macu, či iOS zariadenia. Pri registrácii nového zariadenia ste tak dostali možnosť bezplatného stiahnutia aplikácií, pre ostatných záujemcov boli však aj naďalej dostupné v App Store za pôvodnú cenu.

pages numbers keynote iwork icons - iMovie, GarageBand a sada iWork pre Mac a iOS sú odteraz zadarmo pre všetkých

Odteraz si tak aplikácie môže stiahnuť naozaj každý, aj používatelia starších Apple produktov. Spoločnosť ešte nestihla aktualizovať oficiálny web iWorku, na ktorom sa stále uvádzajú pôvodné podmienky. Podľa nového podporného dokumentu by zmena mala uľahčiť masové sťahovanie daných aplikácií v edukačných inštitúciách a spoločnostiach.

GarageBand, iMovie a iWork nájdete na príslušných App Storoch pre Mac a iOS.

Zdroj: MacRumors
Viac článkov na tému

2 komentáre

  1. shadower píše:

    ale davali to zadarmo uz aj v tedy, ked ste im napisali mail alebo cez support Vam to radi poskytli na Vas acc, viac ludom co poznam som tak poradil a dostali …

  2. daniel píše:

    mohli by spristupnit Logix pro x alebo final cut pro zadarmo. Aspon na nejake obdobie, ved zo zisku by vedeli pokryt stratu…….

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Send this to a friend