iMovie, GarageBand a sada iWork pre Mac a iOS sú odteraz zadarmo pre všetkých

iwork pages mac ios devices 800x470 - iMovie, GarageBand a sada iWork pre Mac a iOS sú odteraz zadarmo pre všetkých

Apple práve sprístupnil svoje kancelárske a kreatívne aplikácie naozaj pre všetkých. iWork, GarageBand a iMovie sú teraz zadarmo aj bez zakúpenia nového zariadenia.

Aplikácie Pages, Numbers, Keynote, GarageBand a iMovie pre Mac aj iOS boli kvázi zadarmo už od roku 2013. Ich vlastníctvo však bolo podmienené kúpou nového Macu, či iOS zariadenia. Pri registrácii nového zariadenia ste tak dostali možnosť bezplatného stiahnutia aplikácií, pre ostatných záujemcov boli však aj naďalej dostupné v App Store za pôvodnú cenu.

pages numbers keynote iwork icons - iMovie, GarageBand a sada iWork pre Mac a iOS sú odteraz zadarmo pre všetkých

Odteraz si tak aplikácie môže stiahnuť naozaj každý, aj používatelia starších Apple produktov. Spoločnosť ešte nestihla aktualizovať oficiálny web iWorku, na ktorom sa stále uvádzajú pôvodné podmienky. Podľa nového podporného dokumentu by zmena mala uľahčiť masové sťahovanie daných aplikácií v edukačných inštitúciách a spoločnostiach.

GarageBand, iMovie a iWork nájdete na príslušných App Storoch pre Mac a iOS.

komentáre
  1. ale davali to zadarmo uz aj v tedy, ked ste im napisali mail alebo cez support Vam to radi poskytli na Vas acc, viac ludom co poznam som tak poradil a dostali …

  2. mohli by spristupnit Logix pro x alebo final cut pro zadarmo. Aspon na nejake obdobie, ved zo zisku by vedeli pokryt stratu…….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.