Apple vydal aktualizáciu iOS 11.0.1

Apple pred dvoma dňami vydal svoju oficiálnu, prvú menšiu aktualizáciu nového operačného systému iOS 11. Nová aktualizácia, ktorá nesie označenie iOS 11.0.1 vyšla iba týždeň po tom, čo sa k užívateľom dostal iOS 11. 

iOS 11.0.1 si ako vždy môžete stiahnuť pre podporované zariadenia pomocou over-the-air v aplikácií Nastavenia -> Všeobecné -> Aktualizácie softvéru. Táto aktualizácia sa sústredí hneď na niekoľko problémov (chýb), ktoré užívatelia pri používaní iOS 11 GM odhalili. Podľa poznámok od Apple opravuje aktualizácia chyby v iPhone a iPade. Webová stránka Ars Technica poznamenala, že iOS 11 pravdepodobne opravuje chybu s emailovým serverom Exchange, ktorý zamedzoval odosielanie mailov z Outlooku, Office 365 a Exchange emailových účtov. Podľa Apple môžu užívatelia túto chybu opraviť aktualizáciou na iOS 11.0.1.

iOS 11 je najväčšia aktualizácia mobilného operačného systému od Apple, ktorá priniesla zmenenú uzamknutú obrazovku, prispôsobiteľné Control Center, nový hlas pre asistenta Siriho, zmenený App Store a kompletne prerobené užívateľské rozhranie iPadu.

 

 

 

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?