Apple Music pro Android získala redesign po stylu iOS a “nové” funkce z iOS

Apple včera aktualizoval svou Apple Music aplikaci pro Android s novým designem, který napodobuje vzhled aplikace Hudba, kterou známe z našich iOS zařízení. Aplikace je aktuálně ve verzi 2.0 a zahrnuje pouze nový vzhled.

Podobně jako na verzi pro iOS, aplikace pro Android má tlustší, čistší vzhled s přeorganizovanými sekcemi. Mezi tyto sekce patří “Knihovna”, “Pro vás”, “Prohlížení”, “Rádio” a “Hledat”. Stejně jako na iOS 10, i na Androidové verzi již jsou funkce jako Text, díky němuž se vám k písničkám ukazuje text a předělaná sekce “Pro vás”.

Apple Music aplikace na Android je dostupná od listopadu roku 2015. Zatím je to jediná aplikace, kterou Apple pro Android vyvinul (okrem utility Move to iOS na migráciu obsahu, pozn. red).

Samotnou Apple Music aplikaci na Android si můžete stáhnout zdarma z Google Play storu. Za předplatné však zaplatíte od 5,99€ až do 8,99€. Záleží na typu předplatného, které si vyberete.

komentár
  1. Zaujimalo by ma, ci to uz pobezi aj na Android tabletoch, pretoze predosla verzia sa dala nainstalovat iba na telefonoch ! :(

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.