V centrále Applu v Cupertine bolo objavené mŕtve telo

V centrále Applu na Infinite Loop v meste Cupertino bolo včera objavené telo mŕtveho muža, podľa všetkého išlo o zamestnanca spoločnosti.

Prípad momentálne vyšetruje miestna polícia, no detaily toho, čo sa v skutočnosti stalo, zatiaľ známe nie sú. Podľa ABC News bola na scéne objavená strelná zbraň, úrad šerifa však informoval, že išlo o izolovaný incident a neboli doň zapletení žiadny ďalší zamestnanci spoločnosti. Apple sa pre média vyjadril nasledovne:

“Sme zdrvení tragickou stratou mladého a talentovaného kolegu. Prajeme úprimnú sústrasť jeho rodine a priateľom, vrátane mnohých ľudí, s ktorými pracoval priamo tu v Apple. Plánujeme ich v týchto ťažkých chvíľach podporiť ako len budeme môcť.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.