Unikli prvé komponenty z iPhonu 7

Taiwanský web Apple.club.tw zverejnil prvé zábery uniknutých komponentov z pripravovaného iPhonu 7. Konkrétne ide o podsvietenie LCD displeja nového telefónu. Panel je veľmi podobný tomu, ktorý môžeme nájsť v súčasnom iPhone 6s a 6s Plus, jediným rozdielom je presunutý flex káblik a čip pre 3D Touch.

Špekuluje sa tiež o tom, že ide o súčiastku do plánovaného menšieho modelu so 4-palcovým displejom, no z fotiek je zjavné, že ide skôr o 4,7-palcový panel. “iPhone 6c” by podľa dostupných informácií taktiež nemal obsahovať 3D Touch technológiu.

iPhone-7-Backlight-Assembly

iPhone 7 očakávame v druhej polovici tohto roka, medzi hlavné novinky by mal patriť nový dizajn s hrúbkou okolo 6 mm. Hovorí sa taktiež o odobratí 3,5 mm jacku, vodeodolnej konštrukcii, 256 GB pamäti a väčšej batérii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?