Telekom už spustil rezervácie pre iPhone SE

Nový iPhone SE sa na Slovensku začne predávať už o pár dní a v ponuke ho budú mať aj slovenskí operátori. V Telekome si ho už môžete predobjednať, neskôr by sa mal pridať aj Orange.

Nezáväznú rezerváciu ponúka Telekom na svojich stránkach, k dispozícii je zatiaľ len vyššia varianta s 64 GB pamäťou a to v dvoch farebných prevedeniach – šedej (Space Grey) a ružovej (Rose Gold).

Snímka obrazovky 2016-03-30 o 16.49.07

Cena zatiaľ dostupná nie je. V európskej distribúcii bude iPhone SE stáť 489 € (16 GB) a 589 € (64 GB), je však možné, že ceny u operátorov sa budú líšiť. Ako informoval portál MobilMania, predobjednávky chce spustiť aj Orange, do konca apríla plánujú mať v ponuke 16 GB verziu vo farbe Space Grey. O2 sa k začiatku predaja zatiaľ nevyjadrilo a 4ka nový iPhone predávať neplánuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple predstavil iPad Pro (M5)

Apple dnes predstavil nielen čip M5, ale aj nový iPad Pro, ktorý ním disponuje. Dostupný bude už tradične v 11- a 13-palcových konfiguráciách.
pokračovanie článku

Apple predstavil nový čip M5

Apple dnes poobede predstavil procesor novej generácie M5. Oproti predošlej generácii prináša až štvornásobný nárast grafického výkonu pri práci s AI.
pokračovanie článku

Apple predstaví základný MacBook Pro M5 v predstihu pred výkonnejšími modelmi

Už skôr sa objavila informácia, že Apple zvažuje do budúcna stratégiu postupného uvádzania novej generácie produktov. Reč bola v tom čase o iPhone, kde sa hovorilo o možnosti uvedenia iPhonu Pro, Air či Fold približne pol roka pred bežným modelom. Zdá sa, že Apple chce teraz túto stratégiu vyskúšať pri MacBooku Pro.