Steve Wozniak: Garáž je len mýtus [Video]

Formative, mini séria vytvorená spoluprácou portálu Reddit a Google Cloud Platform, sa sústredí na dôležité kariérne momenty začínajúcich podnikateľov. V ôsmej a finálnej epizóde sa séria zamerala na spoluzakladateľa Applu, Steva Wozniaka, ktorý sa podelil o niekoľko zaujímavostí zo svojich skromných začiatkov.

Hneď v úvode sa Woz vyjadril na margo “mýtu o garáži”, podľa ktorého Apple začal doslova v garáži Jobsových rodičov.

“Garáž je mýtus, no je pravda, že sme mali skromné začiatky. A keď máte skromné začiatky a nemáte peniaze, pracujete so svojimi spolužiakmi zo strednej a pracujete doma. Nikdy sme sa však nebavili o produktoch v garáži, nikdy sme tam žiadny nevymysleli a nikdy sme sa tam nerozprávali o jeho funkciách. Robili sme to na viacerých iných miestách, no ľudia si mysleli, že máme garáž, v ktorej zvykneme sedávať.”

Zvyšok takmer 7-minútového videa sa v skratke zameriava na Wozniakove detstvo a okolnosti, ktoré ho viedli založiť s Jobsom Apple.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.