Splátky, ktoré sa oplatia!

Nedeľa je posledným dňom výnimočnej akcie “Splátky, ktoré sa oplatia”!

V rámci nej je možné zakúpiť MacBook Air, MacBook Pro s displejom Retina a iMac 27 s displejom Retina 5K za najvýhodnejšiu cenu a to aj na splátky bez akontácie a navýšenia.

MacBook Air 13 je teraz v super akcii za 899 € a vychádza pri 20 splátkach na 45 € mesačne, MacBook Pro 13” s displejom Retina je v ponuke za skvelých 1 289 € a vyjde na necelých 65 € mesačne a perfektný nový model iMac 27 s displejom Retina 5K a s Fusion Drive v akciovej cene 2 129 €, vyjde na 106 € mesačne.

Je to výnimočná akcia a nadlho najvýhodnejší spôsob, ako si výhodne zabezpečiť 100 % Mac za 0 % akontácie, 0 % navýšenie s 5 % splátkou po dobu 20 mesiacov.

image

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?