Scott Forstall koprodukuje ďalší muzikál na Broadwayi

Čo dnes robí bývalá hlava iOS softvéru, Scott Forstall? Po odchode zo spoločnosti kvôli nezhodám a nie práve ideálnemu spusteniu služby Apple Maps v roku 2012, sa Forstall začal venovať rôznym startupom a taktiež produkcii muzikálov na Broadwayi.

Jeho už druhým broadwayským projektom je muzikál Eclipsed, ktorý bude obsahovať výhradne ženské obsadenie a v hlavnej úlohe sa objaví oscarová herečka Lupita Nyong’o. Eclipse sa bude odohrávať počas libérijskej občianskej vojny a zobrazovať bude skupinku väznených sexuálnych otrokov.

Lupita Nyong’o už v minulosti podobnú úlohu odohrala a bola za ňu ocenená Oscarom – strihla si totiž vedľajšiu úlohu v snímku Dvanásť rokov otrokom. Forstall taktiež nebude v muzikáloch nováčikom. V roku 2015 spolu so svojou manželkou koprodukoval broadwayský muzikál Fun Home.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?