Samsung Galaxy S7: porovnanie fotoaparátu s iPhonom 6s a Galaxy S6

samsung galaxy s7 camera - Samsung Galaxy S7: porovnanie fotoaparátu s iPhonom 6s a Galaxy S6

Samsung na výstave Mobile World Congress 2016 predstavil svoju novú vlajkovú loď Galaxy S7. Tento juhokórejský výrobca je hrdý hlavne na svoj fotoaparát.

Ako to už býva zvykom, Samsung sa porovnáva so svojím najväčším konkurentom, spoločnosťou Apple a jej iPhonom 6s. Počas výstavy vybudoval vo svojom stánku scénu so zlým osvetlením a porovnal kvalitu fotografií minuloročných vlajkových modelov iPhone 6s a Galaxy S6 proti Galaxy S7. Pokiaľ si chcete pozrieť snímky v plnom rozlíšení, kliknite na portál Phandroid.

Galaxy S7 kamera porovnanie 600x301 - Samsung Galaxy S7: porovnanie fotoaparátu s iPhonom 6s a Galaxy S6

Treba podotknúť, že to nie je žiadny test fotoaparátu a podmienky mohli byť nastavené tak, aby zvýhodňovali práve Galaxy S7. Osobne som zvedavý ako dopadnú prvé recenzie a či sa potvrdí kvalita fotografií práve v zhoršených svetelných podmienkach.

Samsung vybavil svoje vlajkové modely Galaxy S7 aj Galaxy S7 Edge novým senzorom IMX260 od spoločnosti Sony, ktorý nájdeme zatiaľ len v týchto dvoch smartfónoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 69 380x220 - Neoficiálny archív Apple prakticky skončil
pokračovanie článku

Neoficiálny archív Apple prakticky skončil

Možno si ešte pamätáte na projekt dokumentujúci históriu Apple, o ktorom sme nedávno informovali. Netrvalo dlho a k slovu sa prihlásili…
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…