Ming-Chi Kuo: Sklenené telo a bezdrôtové nabíjanie? Budúcnosť iPhonu

Sklenené telobezdrôtové nabíjanie nových modelov 4,7 palcového iPhonu . Tak by mal vyzerať budúci model podľa analytika Ming-Chi Kuoa z KGI Securities

Kuo pred nedávnom povedal, že všetky nové modely iPhonu budú “pravdepodobne” obsahovať bezdrôtové nabíjanie. Dokonca aj nové 5,5 palcové modely s novým OLED displejom budú po potvrdení nového 4,7 palcového modelu týmito funkciami tiež disponovať.

iphone-7-and-7-plus-top-features-08

Ming-Chi Kuo verí, že prechod na sklenené telo iPhonu bude nutný, kvôli lepšej podpore bezdrôtového nabíjania. Tým pádom by sa Pegatron stal výhradným dodávateľom nových 4,7 palcových modelov a bezdrôtové nabíjačky by sa stali súčasťou aspoň niektorých modelov. Väčšiu dostupnosť bezdrôtových nabíjačiek by sme mali očakávať v roku 2018.

iphone-7-blue-bubble-wallpaper

Nové modely 4,7 palcového iPhonu by mali svojimi novými funkciami a výkonom uspokojiť stále narastajúce požiadavky užívateľov. Kuo predpovedá, že Apple predá do prvej štvrtiny 2017 ešte 120-150 miliónov kusov iPhonov. Pokoril by tým aj doterajšieho šampióna v predajnosti, iPhone 6.

Apple pravdepodobne predstaví novú radu iPhonov až v septembri 2017.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.