Marcový event budete môcť sledovať aj naživo

Apple vo štvrtok rozposlal pozvánky na svoj marcový event “Let us loop you in”, na ktorom plánuje predstaviť nový iPhone SE, 9,7-palcový iPad Pro a nové náramky pre Apple Watch.

Dobrou správou je, že podobne ako po uplynulé roky sa bude event streamovať naživo prostredníctvom webových stránok apple.com. Urobte si preto v kalendári miesto na 21. marca o 18:00 nášho času.

Na streamovanie udalosti budete potrebovať prehliadač Safari na systéme iOS 7.0 a novšom alebo na Macu s OS X 10.8.5 a novším. Streamovanie bude dostupné aj prostredníctvom Apple TV 2. a 3. generácie so systémom 6.2 a novším, alebo na Apple TV 4. generácie. Apple tentoraz nezabudol ani na používateľov Windowsu, stream bude dostupný aj pre nich. Budete však potrebovať najnovší Windows 10 s prehliadačom Microsoft Edge.

Ako tradične budeme event sledovať aj my a v daný večer sa môžete tešiť na zhrnutie všetkých dôležitých noviniek na serveri MacBlog.sk.

“Let us loop you in” – Apple pozýva na prvú tohtoročnú prezentáciu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.