Marcový event budete môcť sledovať aj naživo

Apple vo štvrtok rozposlal pozvánky na svoj marcový event “Let us loop you in”, na ktorom plánuje predstaviť nový iPhone SE, 9,7-palcový iPad Pro a nové náramky pre Apple Watch.

Dobrou správou je, že podobne ako po uplynulé roky sa bude event streamovať naživo prostredníctvom webových stránok apple.com. Urobte si preto v kalendári miesto na 21. marca o 18:00 nášho času.

Na streamovanie udalosti budete potrebovať prehliadač Safari na systéme iOS 7.0 a novšom alebo na Macu s OS X 10.8.5 a novším. Streamovanie bude dostupné aj prostredníctvom Apple TV 2. a 3. generácie so systémom 6.2 a novším, alebo na Apple TV 4. generácie. Apple tentoraz nezabudol ani na používateľov Windowsu, stream bude dostupný aj pre nich. Budete však potrebovať najnovší Windows 10 s prehliadačom Microsoft Edge.

Ako tradične budeme event sledovať aj my a v daný večer sa môžete tešiť na zhrnutie všetkých dôležitých noviniek na serveri MacBlog.sk.

“Let us loop you in” – Apple pozýva na prvú tohtoročnú prezentáciu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.