iPhone 7 by mal ponúkať minimálne 32 GB úložiska

Analytik z IHS Technology predpovedá, že pripravovaný iPhone 7 bude začínať na základnom modeli s 32 GB pamäťou. 16 GB model by mal byť tým pádom konečne zrušený.

Tohtoročný iPhone lineup by tak mohol disponovať 32, 64 a 128 GB modelmi ponúkanými za rovnakú cenu ako dnes. Druhou variantou, aj keď menej pravdepodobnou, je navýšenie aj ďalších dvoch kapacít, vďaka čomu by sme mali na výber 32, 128 a 256 GB. Dúfajme však, že Apple v tomto kontexte ďalej nenavýši ceny svojich telefónov, podobne ako pri nedávnom 9,7″ iPade.

IHS Technology odkazuje na stopy z výrobného reťazca, ktoré na 32 GB model naznačujú a my in nemáme prečo nedôverovať – minulý rok napríklad úspešne predpovedali vydanie 4″ iPhonu SE. Správa od IHS ďalej spomína, že iPhone 7 dostane podobne ako iPhone 6s 2 GB RAM.

iPhone 7 bude podľa všetkého – aspoň čo sa týka zovňajška a nových funkcií – pomerne konzervatívnym updatom. Telo by malo ostať takmer identické ako v prípade iPhonu 6 a zmien sa dočká hlavne optika fotoaparátu, odstránený bude 3,5 mm slúchadlový jack a 5,5″ Plus model by mal tiež priniesť špeciálny duálny fotoaparát. Veľké zmeny pritom očakávame až budúci rok s príchodom iPhonu 8.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.