iOS 9.3.2 môže bricknúť najnovší iPad Pro

Apple len včera vydal aktualizáciu na iOS 9.3.2 a už sa s ňou objavujú prvé problémy. Viacero majiteľov 9,7-palcového iPadu Pro hlási, že im aktualizácia znefunkčnila tablet.

Veľké množstvo používateľov na fóre MacRumorsTwitteri sa sťažuje, že ich 9,7“ iPad Pro je po update nepoužiteľný. Zasiahnuté zariadenia údajne zobrazujú ”Chybu 56″ a hlášku, že iPad treba pripojiť k iTunes. Riešením však podľa viacerých príspevkov nie je ani restore zariadenia v iTunes.

ipad-pro-ios-9-3-2-brick
Zdroj: Twitter

Podľa stránok Applu je chyba 56 hardvérovým problémom a odporúča sa pri ňom nainštalovať najnovšiu verziu iTunes, skontrolovať bezpečnostný softvér tretích strán a pokúsiť sa zariadenie dvakrát obnoviť. Používatelia, ktorým chyba pretrváva by mali kontaktovať Apple podporu.

Vzhľadom na rozšírenosť problému je pravdepodobné, že Apple čoskoro vydá ďalšiu opravnú aktualizáciu, ktorá by mala situáciu riešiť. Okrem problému s brickovaním zažívajú viacerí majitelia najnovšieho iPadu Pro taktiež dlhodobé pády systému, ktoré bohužiaľ nevyriešil ani update na verziu 9.3.2.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.