iOS 10 umožní nastaviť prioritu sťahovaným aplikáciám

Beta testeri v systéme iOS 10 objavili ďalšiu zaujímavú funkciu, ktorá tentoraz umožní nastaviť prioritu sťahovaným aplikáciám.

Ak budete na iOS 10 sťahovať veľké množstvo aplikácií súčasne, nová 3D Touch skratka vám umožní niektoré z nich uprednostiť tým, že dočasne pozastaví ostatné sťahovania.

iOS-10-prioritize-App-Store-downloads-3D-Touch-iphone-6s-screenshot-001
Zdroj: iDownloadBlog

V predošlých verziách systému ste v podobnej situácii museli pauznúť všetky ostatné sťahovania. Nová skratka tak uľahčí proces sťahovania aplikácií vo veľkom – napríklad pri nastavovaní nového zariadenia. Funkcia je však zdá sa obmedzená len na zariadenia s 3D Touch displejmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.