iOS 10 je již nainstalováno na 54% zařízení

Apple zveřejnil první oficiální čísla o systému iOS 10. Ty se týkají instalací systému na zařízení. Graf je vytvořený k datu 7. 10. 2016 a můžeme z něj vyčíst, že iOS 10 je nainstalován již na 54% všech zařízení Applu. Předchozí iOS 9 stále běží na 38% zařízení. Ještě starší systémy jsou nainstalovány celkem na 8% zařízení. Migrace na iOS 10 probíhá trochu pomaleji než ta z minulého roku. 

Čísla, která zveřejnil Apple jsou trochu nižší než ty, které zveřejnila analytická firma Mixpanel.  Ta odhadovala adaptaci nového systému na zařízení až na 55%. Je zajímavé, že už něco málo přes dva týdny po vydání systému pro širokou veřejnost byl systém nainstalován na 48,16% zařízeních.

Když minulý rok byl vydán iOS 9, už pár dní před uplynutím dvou týdnů od vydání systému pro veřejnost byl systém nainstalován na 50% všech zařízeních. Adaptace iOS 9 byla nejrychlejší v dějinách celého iOS.

ios-10-graf

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.