Apple vydal prvé sady stickerov pre iMessage v iOS 10

Jednou z mnohých noviniek, ktoré prinesú Správy v iOS 10, patrí aj podpora pre stickery, alebo animované nálepky, ktoré ponúkajú ostatné platformy ako napríklad Facebook Messenger.

Apple cez víkend beta testerom zatiaľ sprístupnil prvé štyri sady stickerov. Spolu s vydaním iOS 10 verejnosti ich však bude môcť vytvárať ktokoľvek a používatelia ich nájdu v dedikovanom App Store pre iMessage.

ios-10-stickers-emoji
Sady HandsSmileys.

Prvé sady určené na beta test obsahujú okrem animovaných emoji z Apple Watch aj set Classic Mac, obsahujúci ikonky, ktoré v 80-tych rokoch navrhla Susan Kare pre vôbec prvý Macintosh. Všetky štyri sady sú dostupné na App Store, no nainštalovať si ich môžete len ak bežíte na beta verzii iOS 10.

ios-10-stickers-classic-hearts
Sady Classic MacHearts.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.