Apple vydal iBooks Storytime, novú aplikáciu pre Apple TV

apple tv ibooks storytime 800x450 - Apple vydal iBooks Storytime, novú aplikáciu pre Apple TV

Apple dnes potichu vydal novú aplikáciu pre Apple TV. iBooks Storytime premení vašu televíziu na interaktívne knihy pre najmenších.

Aplikácia ponúka, podobne ako jej ekvivalent na iOS a Macu, knižnicu rôznych titulov na zakúpenie. Tu sú však knihy ručne vyberané a každá z nich obsahuje ilustrácie vo vysokom rozlíšení, spolu s funkciou Read-Aloud. Tá umožňuje automaticky predčítať text knihy aj pre tých najmenších.

png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAB0EAAAIGAQMAAAAYwGV4AAAAA1BMVEUAAP+KeNJXAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAAlwSFlzAAAOxAAADsQBlSsOGwAAAIxJREFUeNrtwQENAAAAwqD3T20PBxQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABvBtmLAAE383YvAAAAAElFTkSuQmCC - Apple vydal iBooks Storytime, novú aplikáciu pre Apple TV

Ponuka kníh je zatiaľ veľmi obmedzená, no nájdeme v nej klasiky od Disney, Dr. Seussa, či Sesame Street. Každý, kto si aplikáciu stiahne, taktiež dostane bezplatne knižku Dora the Explorer. Funkcia predčítania sa dá samozrejme vypnúť, stránky knihy budete následne môcť posúvať pomocou touchpadu na ovládači.

iBooks Storytime je zatiaľ zdá sa dostupná len v angličtine a na slovenskom App Store ju bohužiaľ nenájdete. Ak však máte americký účet, aplikáciu môžete zadarmo získať na tomto odkaze.

+AAAAAElFTkSuQmCC - Apple vydal iBooks Storytime, novú aplikáciu pre Apple TV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.