Aplikácie týždňa pre iOS a watchOS

Apps of the week 1024x636 800x497 - Aplikácie týždňa pre iOS a watchOS

Sme radi, že vám môžeme priniesť zopár aplikácií, ktoré vám pomôžu odpočívať, no zároveň vás pripravia aj na nadchádzajúcich 7 dní, ktoré sú pred vami.

Task Manager to Round

Ak ste ako ja, používate svoj iPhone alebo iPad ako väčšina ľudí, tak si sem tam tiež určite zaznamenáte úlohu, ktorú musíte splniť. Skontrolujte si aplikáciu Task Manager to Round, aby ste nezabudli čokoľvek je pre vás podstatné. Tak ako Apple, táto aplikácia prekvapí skvelým grafickým dizajnom, ktorý sa vám zobrazí v sérií bublín ako to do list (čo treba spraviť) a budú sa provokatívne pohybovať po ploche aby ste ich otvorili. Je ľahké zapísať si úlohu, označiť ako splnenú a presúvať ich po ploche podľa ich priority. Väčšie bubliny znázorňujú dôležitejšie úlohy. Avšak máme aj varovanie. Aby ste mohli túto aplikáciu používať, je nutné prepojiť ju s vaším Facebookom alebo si vytvoriť účet.

Pre zariadenia: iPhone, iPad

Cena: zdarma

Dostupné na: App Store

us iphone 4 task manager to round to do list planner and reminder app designed for visual thinkers - Aplikácie týždňa pre iOS a watchOS us iphone 4 task manager to round to do list planner and reminder app designed for visual thinkers2 - Aplikácie týždňa pre iOS a watchOS

Jump Legends

Nová adventúra pre iOS. Jump Legends vám umožní rozhodovať o osude svojej postavy, ktorá si musí doslovne preskákať svoju cestu skrz rôzne prekážky aby získala rôzne odmeny a poklady. Predstavte si hru Super Mario Bros. a Mr Jump alebo Sonic the Hedgehog skombinovaný do jednej hry. Vznikne vám hra, ktorá dostala ocenenie ako najlepšia Apple TV hra za rok 2015.  Čo robí túto hru unikátnou je jej rozmanitosť. Nikdy nebudete hrať ten istý level viac krát. Vždy sa bude prostredie meniť. Keď zomriete, nečakajte, že level a prekážky budú na tom istom mieste.

Pre zariadenia: iPhone, iPad

Cena: zdarma (nakúpi v aplikácií na odstránenie reklám)

Dostupné na: App Store

screen480x480 - Aplikácie týždňa pre iOS a watchOS screen322x572 - Aplikácie týždňa pre iOS a watchOS

Deezer Music pre Apple Watch

Hudobná spoločnosť, po ktorej je veľký dopyt prichádza aj na Apple Watch a prvý týždeň je aj zadarmo.  Čo znamená, že môžete mať všetky svoje playlisty (približne 40 miliónov skladieb)na dosah zápästia. Prekvapí vás množstvo funkcií, ktoré vám táto aplikácia ponúkne už aj na vašom zápästí. Napríklad možnosť vybrať si vlastné piesne, vytvoriť playlisty na základe vašej nálady alebo byť oboznámený s najnovšími trendmi a umelcami. Celkom dobrá aplikácia.

Pre zariadenia: Apple Watch

Cena: zdarma

Dostupné na: App Store

Deezer teaser 001 - Aplikácie týždňa pre iOS a watchOS Deezer for Apple Watch screenshot 001 - Aplikácie týždňa pre iOS a watchOS

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.