Vyskúšajte si Apple Watch už v predstihu na interaktívnych stránkach

Apple Watch budú v predaji až od apríla, pričom je pravdepodobné, že u nás budú k dispozícii až v niektorej z ďalších vĺn rozširovania, ktoré prídu v nasledujúcich týždňoch či mesiacoch. Kým si ich teda vyskúšajú bežní fanúšikovia na Slovensku, prejde ešte dosť času. Aby ste si už teraz mohli urobiť predstavu o tom, ako Apple Watch fungujú, pripravili stránky AppAdvice interaktívny simulátor Apple Watch na stránkach WatchAware. Vzhľadom na to, že ešte Apple Watch nie sú oficiálne k dispozícii, dizajn niektorých aplikácií môže vyzerať vo finálnej podobe inak. Uvidíte tu však aspoň náznak toho, ako by mali vyzerať vybrané aplikácie, ich notifikácie a náhľady na Apple Watch. Postupom času tu budú pribúdať aj ďalšie dostupné aplikácie. Simulátor nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.