Sony potvrdilo predstavenie Apple Music na WWDC

Ak ešte náhodou niekto pochyboval o tom, že dnes večer Apple predstaví novinky v ponuke svojich hudobných služieb, riaditeľ Sony Music je ďalšou osobou, ktorá to potvrdila. Potvrdil to počas rozhovoru na pódiu festivalu hudobného priemyslu v Cannes. Doug Morris, riaditeľ Sony Music, je pritom blízkym priateľom Jimmyho Iovina z Apple (pôvodne Beats), ktorý na novej službe Apple Music tiež pracuje. Údajne s ním telefonuje každý deň aspoň dvakrát. Samozrejme, žiadne ďalšie detaily o Apple Music nezverejnil, no poznamenal, že práve vstup Apple na trh streamingových hudobných služieb bude zásadným bodom zlomu pri prechode zo sťahovania hudby na jej streamovanie.

Zdroj: Venture Beat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Slovak Telekom získal ocenenia za najlepšie a najrýchlejšie mobilné siete na Slovensku od Ookla

Ookla, globálny líder v oblasti výskumu konektivity a sieťových pozorovaní, vyhlásil, že Slovak Telekom má najrýchlejšie a najlepšie mobilné siete na Slovensku za 3. a 4. kvartál 2024. Na potvrdenie tohto ocenenia Ookla analyzovala zákazníkmi iniciované testy v aplikácii Speedtest na mnohých zariadeniach u všetkých hlavných operátorov v krajine. Výslekdy analýzy od Ookla potvrdili, že Slovak Telekom dosiahol najvyššie namerané mobilné rýchlosti na Slovensku počas tohto obdobia.
FrontPageTech iOS 19 Camera
pokračovanie článku

iOS 19 prinesie redizajn aplikácií po vzore Vision Pro

Operačný systém iOS 19 by mohol okrem ďalších Apple Intelligence funkcií priniesť aj nové dizajnové prvky, ktoré zažili premiéru v operačnom systéme visionOS. Šlo by tak o ďalší spôsob, akým chce Apple zjednotiť výzor svojho softvéru.
iPad Air 2024 Mockup MacBlog
pokračovanie článku

iPad Air 3 možno ponúkne čip M3

Nie je žiadnym prekvapením, že Apple by mohol tento rok uviesť na trh novú generáciu iPad Air vo dvoch veľkostiach a s novším čipom. Otázkou však je, akým.